Зварювання нержавіючої сталі в Києві | Prodmet

Зварювання нержавіючої сталіНержавіюча сталь – один з найпоширеніших в побуті металів. Вона застосовується повсюдно: в автомобільних деталях, в будівельних конструкціях, у виробництві та ін. І дуже часто користувачі виробів з нержавійки стикаються з потребою її зварювання. Зварювання нержавіючої сталі – процедура, в цілому, досить стандартна, але все-ж має деякі нюанси.

Для зварювання нержавіючої сталі можна застосовувати такі методи:

  1. Дугова ручна зварка (MMA). Така методика, як правило, використовується при проведенні робіт своїми руками в домашніх умовах. Найпростіший, але, в той же час, робочий метод.
  2. Аргонодугове зварювання (TIG). Ідеальне рішення для виробів з тонких листів сталі. На виході виходить зварений шов досить високої якості. Застосовується для зварювання трубопроводів з високим робочим тиском.
  3. Напівавтоматичне зварювання MIG / MAG. Такий вид зварювання забезпечує якісний шов на товстому металі.
  4. Автоматична – рух електрода і подачу присадкового дроту виконує автоматика.

Менш поширеними і більш дорогими є такі види зварювання нержавійки, як точкова, плазмова і лазерна. Вони застосовуються для отримання високоточних швів з малими допусками, а також для певних сплавів нержавіючої сталі, які погано піддаються класичним методам зварювання.

Як і у випадку з усіма іншими металами, вироби з нержавіючої сталі вимагають якісно проведеної підготовки перед виконанням зварювальних робіт – метал необхідно зашкурити, відшліфувати або ж провести його піскоструминну обробку.

Сварка технічної та харчової нержавійки

Фахівці компанії Prodmet здатні впорається зі зварюванням практично будь-яких виробів з нержавіючої сталі. У нашому арсеналі є високоточне обладнання від виробників з світовим ім’ям, а штатні зварювальники компанії мають 4-5 кваліфікаційний розряд. Саме тому зварювання як будівельної конструкції, так і елемента харчового виробництва не викличе у нас труднощів.

Якщо Ви шукаєте дійсно досвідченого і кваліфікованого підрядника для проведення зварювальних робіт в Києві, телефонуйте за тел. (044) 499 69 96 – будемо раді допомогти в реалізації Вашого проекту.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96