Замовити металеві колони в Києві | Prodmet

Колона з металуКолони з металу, або як їх ще називають, балки – це спеціальні силові елементи конструкції, що виконують роль опори. Найважливішою властивістю подібних елементів повинна бути їх міцність, адже саме колони приймають на себе всі основні навантаження. Вони застосовуються для будівництва споруд з великою величиною прольотів, зведення багатоповерхових житлових будинків, облаштування промислових об’єктів, а також в будівництві мостів, надземних переходів і естакад.

Конструктивними особливостями металевих колон є:

  • Міцність. Завдяки даній характеристиці, балки здатні витримувати значні навантаження, будучи еластичними і пружними
  • Простота монтажу і швидкі терміни виготовлення. Металева балка, хоч і виготовляється суто за індивідуальним замовленням, але, в той же час, є типовою конструкцією, терміни виготовлення якої мінімальні. Її монтаж також не займе багато часу в силу того, що це вже, по суті, готовий виріб, який просто потрібно змонтувати в потрібному місці. Транспортування сталевих колон на об’єкт не буде дорогим.
  • Оптимальна вартість. Будучи «несучим» елементом конструкції, балки мають досить прийнятну вартість виготовлення, тому вони не сильно вплинуть на кінцевий кошторис об’єкту.

Види металевих колон

  1. Постійного перетину. Даний вид балок застосовується в тому випадку, коли висота, на якій розташований нижній пояс ферми не перевищує 12 м. Такі колони допускається застосовувати в житловому будівництві, де не використовуються мостові крани.
  2. Змінного перерізу (ступінчасті). Дані конструкції з металу можуть мати як суцільну, так і наскрізну конструкцію. Вони широко застосовуються в промисловому будівництві. Ферми, які спираються на такі колони допускають установку кранів вантажопідйомністю до 20 т.
  3. Роздольні колони. Це металеві конструкції досить складного типу. Їх сфера застосування досить обмежена. У більшості випадків вони використовуються в ситуаціях, коли є необхідність в зміні кількості прольотів в швидкомонтованих будинках каркасного типу.

Компанія Prodmet пропонує професійне виготовлення металевих колон будь-якого рівня складності в максимально стислі терміни. Ми відкриті для співпраці з будівельними компаніями та підрядниками. З усіх питань телефонуйте за тел. (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96