Замовити металеві шафи в Києві | Prodmet

Металева шафаШафи з металу – це цілком сучасні і досить багатофункціональні меблі, які можуть успішно використовуватися в багатьох господарських сферах. Подібні шафи можуть експлуатуватися, наприклад, в банках, офісах, архівах, де в них може зберігатися різна документація. Також вони з успіхом можуть використовуватися в школах і спортивних залах для зберігання особистих речей учнів і відвідувачів. Металева шафка може бути оснащена замком, або не оснащуватися таким.

Різновиди металевих шаф

Металеві шафи для документації встановлюються практично в кожному офісі, де присутній паперовий документообіг. Їх призначення – зберігання папок з документами, матеріальних цінностей. Такі шафи можуть оснащуватися додатковим внутрішнім відділенням (трейзером), яке закривається на окремий ключ – на кшталт сейфу.

Шафи з металу для одягу досить місткі і також замикаються на ключ, що забезпечує схоронність вмісту. Їх відмінна риса – наявність вентиляційної решітки для провітрювання одягу. Також іноді клієнти запитують металеві тумби для взуття, які дуже актуальні для багатьох установ.

Господарські шафи знайдуть своє застосування в різних закладах. У них може зберігатися інвентар та побутова хімія для прибирання приміщень, весь необхідний інструмент і інші речі.

Ячійкові шафи підійдуть для збереження речей персоналу офісів. Так, наприклад, в них можна класти мобільні телефони, ювелірні прикраси та інші предмети, які будуть недоречними на тій чи іншій роботі.

Також до групи шаф металевих відносяться поштові скриньки, які, в залежності від обсягу вхідної кореспонденції можуть відрізнятися за розміром і також бути виконані на замовлення.

Спільними перевагами для будь-яких металевих шаф є:

  • Надійність – забезпечується досить якісне збереження вмісту.
  • Стійкість до пошкоджень і зносу. Оскільки метал – матеріал досить міцний, а лакофарбове покриття на ньому порошкового типу, такі вироби досить добре захищені від випадкових ударів і подряпин.
  • Довговічність. Термін служби таких виробів становить як мінімум, 20 років.
  • Універсальність. Завдяки своєму лаконічному зовнішньому вигляду, шафи, виконані з листового металу, підійдуть практично в будь-який інтер’єр. Вони можуть бути пофарбовані в абсолютно будь-який колір з палітри RAL.

Якщо Ви шукайте якісні вироби з листового металу, компанія Prodmet завжди рада запропонувати свої послуги. Телефонуйте (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96