Виготовлення перил з металу в Києві | Prodmet

Перила металевіПерила представляють собою захисну конструкцію, призначення якої полягає в багатьох функціях, серед яких:

  • огороджувальна – для забезпечення безпеки перебування людей на балконах, терасах та інших напіввідкритих просторах;
  • допоміжна – допомога в пересуванні і забезпечення безпеки на сходових прольотах.

Перила з нержавіючої сталі найбільше затребувані власниками приватних будинків. Також вони користуються популярністю у закладів різного типу. Часто подібні рішення використовуються на офісних сходах, так як крім своєї основної функції вони також відрізняються цікавим зовнішнім виглядом. Компанія Prodmet пропонує Вам купити перила для сходів, які виконані за найсучаснішими стандартами якості та дизайну.

Переваги перил з нержавіючої сталі

Нержавійка – найбільш популярний матеріал для виготовлення поручнів та інших балюстрадні систем. Перила з нержавіючої сталі є стійкими від корозії і, завдяки своїй дзеркальній поліровці, мають досить привабливий зовнішній вигляд, який «впишеться» практично в будь-який сучасний інтер’єр. Вони не потребують спеціального хімічного полірування, яке могла б затирається з плином часу, не потребують будь-якого спеціального догляду – достатньо простої механічної чистки неабразивними миючими засобами.

Нержавіючі перила є модульними системами. На відміну від звичайних зварних конструкцій, їх частини з’єднуються між собою за допомогою кріплень, за рахунок чого монтаж відбувається простіше і швидше. Вони дають певну свободу в плані дизайну, в якому можна поєднати їх практично з будь-якими матеріалами, такими як дерево, скло, пластик та ін.

Які види металевих перил можна замовити у нас?

Ми виготовляємо не тільки вироби з нержавіючої сталі. Також ми можемо виконати для Вас на замовлення перила різного призначення з самих різних матеріалів:

  • суцільнометалеві перила з чорної сталі, алюмінію, нержавіючої сталі;
  • для установки на вулиці і в приміщеннях, на сходах і балконах;
  • в сучасному і класичному стилі з обробкою зі скла і дерева;
  • за типовим проектом, або індивідуально на замовлення по Вашому дизайну.

Пропонуємо ознайомитися зі зразками наших робіт і замовити перила для сходів з нержавіючої сталі за доступною ціною. У Києві є можливість установки «під ключ». Для покупців з інших регіонів пропонується оперативна доставка.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96