Виготовлення металевих козирків в Києві | Prodmet

Металевий козирокКозирки – важлива частина вхідної групи будь-якої будівлі. Їх застосування доцільно і в приватних будинках, і в багатоквартирних високоповерхових будівлях. Також без козирків не обійтися і в різних офісних і адміністративних будівлях. Козирок виступає найважливішою деталлю, так як повинен виконувати як функціональну (захист від дощу снігу та інших атмосферних впливів), так і естетичну функцію – утворення єдиного ансамблю з екстер’єром будівлі, адже саме цей елемент це перше, що бачать людина, входячи в будівлю.

В наш час користуються популярністю козирки з металу самої різної конфігурації. Дані вироби відрізняє одна загальна характеристика – досить тривалий термін служби і відсутність необхідності регулярного догляду.

Металеві козирки можуть бути як кованими, так і сталевими, але всі вони однаково добре здатні виконувати свою головну функцію – захист ганку від опадів. Саме з цієї причини важливо грамотно розрахувати відповідний розмір і форму козирка і вже на другий план відсунути питання його «красивості», хоча вона, безумовно, також дуже важлива.

Компанія Prodmet пропонує металеві козирки з елементами ковки та інших художніх візерунків.

Зварні козирки

Накриття такого типу виробляються шляхом зварювання листів металу між собою. На виході утворюється цілісна конструкція. Даний вид козирків з металу відрізняється досить помірною ціною, достатню міцністю і довговічністю служби.

Ковані козирки

Якщо Ви шукайте більш художньо-естетичний варіант, зверніть свою увагу на козирки кованого типу. Металевий каркас такого козирка виконаний методом художньої ковки, а верх вироба обшитий листовим металом як правило, зігнутої форми. Оскільки ковка є механічно складним і досить трудомістким процесом, даний різновид козирків має значно більшу вартість, але відрізняється більш красивим зовнішнім виглядом готового виробу. Ковані козирки – симбіоз краси і практичності, оскільки за експлуатаційними властивостями нітрохи не поступаються своїм звареним «побратимам».

Якщо Ви бажаєте замовити металевий козирок в Києві, просто зателефонуйте нам за номером (044) 499 69 96 і ми допоможемо Вам підібрати оптимальне рішення за максимально доступною ціною, а якщо Ваш об’єкт розташовується в м. Києві або області – ми готові зробити весь комплекс робіт, включаючи монтаж «під ключ».

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96