Замовити решітки на вікна в Києві | Prodmet

Решітка на вікнтіАбсолютно будь-яка будівля, незалежно від її типу і призначення має вікна. І саме віконні прорізи є одними з найбільш вразливих місць, через які з легкістю можуть проникнути грабіжники і зловмисники. І щоб надійно захистити себе і своє майно, пропонуємо розглянути таку превентивну міру захисту як віконні решітки.

У групі особливого ризику входять вікна трьох перших поверхів будівлі, а також трьох останніх. Якщо взяти типовий приватний будинок, то в ньому можуть бути уразливі абсолютно всі віконні прорізи. Звісна річ, установка гратів не дає стовідсоткової гарантії того, що злодії не проникнуть до Вашої оселі, так як повноцінне забезпечення безпеки – це цілий комплекс заходів, що включає в себе захист вікон, вхідної групи і наявність пультової сигналізації. Але вони здатні стати першим «форпостом», що перешкоджатиме проникненню на об’єкт.

Найважливіша характеристика будь віконної решітки – це її міцність і стійкість до злому. Конструкція повинна бути здатною протистояти силовому злому, що включає в себе застосування таких інструментів, як ножівки, УШМ і ін. протягом як мінімум 10 хвилин.

Важливу роль для кожного потенційного замовника віконних решіток грає їх зовнішній вигляд. Крім своїх взламостойкіх характеристик вони повинні володіти витонченим зовнішнім виглядом, так як саме через них Ви будете дивитися на світ через вікна свого житла. Та й з вулиці красиві грати будуть радувати око. Тому, якщо Ваш бюджет сильно не обмежений, можете звернути увагу на дизайнерські варіанти з елементами художньої ковки та наявністю візерунків.

За своїм конструктивним типом решітки можуть бути:

  • стаціонарними;
  • глухими;
  • розсувними;
  • розсувними;
  • знімними.

Як відомо, в разі пожежі решітка може зіграти проти Вас, тому щоб убезпечити себе на випадок нещасного випадку, можна розглянути розсувну або знімну решіткову конструкцію, проте слід враховувати, що її взламостійкість буде програвати стаціонарного варіанту.

Компанія Prodmet спеціалізується на виготовленні зварних і кованих решіток на вікна в Києві і області, де маємо можливість здійснювати їх монтаж «під ключ». Доставка виготовлених ґратчастих конструкцій можлива в межах всієї України в максимально стислі терміни зручним для Вас перевізником. До замовлення доступні як типові проекти, так і за Вашим індивідуальним дизайном. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96