Виготовлення огорож з металу в Києві | Prodmet

Металевий парканПаркани та огорожі з металу – вибір більшості власників заміської нерухомості в наші дні. Настільки широка популярність даних виробів пояснюється тим, що металевий паркан відрізняється естетичністю свого зовнішнього вигляду і практичністю в плані використання. Він не потребує будь-якого спеціального догляду і буде радувати око своїм чудовим зовнішнім виглядом досить тривалий час.

Компанія Prodmet виготовляє зварні паркани тільки з якісного металопрокату. Також всі конструкції фарбуються методом порошкового фарбування, що гарантує ідеальне нанесення лакофарбового покриття і хороший захист від корозії.

Типи парканів

За способом виготовлення металеві паркани бувають:

  1. Зварними. Конструкції такого типу виготовляються шляхом зварювання металевих деталей один з одною. Можуть бути будь-якої форми та дизайну, є відносно бюджетними, але, в той же час, досить високоміцними і безпечними.
  2. Кованими. Досить складні у виготовленні рішення. Виробляються методом художньої ковки. Нестандартні і в чомусь ексклюзивні варіанти, ціна яких іноді буває досить високою в силу великого обсягу ручної роботи.
  3. Паркани з сітки рабиці. Представляють собою сітчасті огорожі, які монтуються на металеві опори каркаса. Є самим бюджетним варіантом в нашому асортименті.

Переваги металевих парканів

  • відповідають сучасним вимогам безпеки;
  • стійкі до опадів і негативних впливів навколишнього середовища;
  • немає необхідності в будь-якому регулярному обслуговуванні;
  • мають естетичний зовнішній вигляд;
  • гнучкі в плані дизайну і габаритів.

Виготовлення металевих огорож – один з основних напрямків нашої діяльності. Наші фахівці готові в досить стислі терміни виготовити зварений чи кований металевий паркан на замовлення.

Ми виготовляємо всі огорожі на власних виробничих потужностях, що гарантує доступні ціни безпосередньо від виробника, без будь-яких націнок посередників.

Просто зателефонуйте нам по телефону (044) 499 69 96 та розкажіть який паркан Вам потрібен. Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення, виготовимо його в максимально стислі терміни, доставимо і зробимо монтаж на Вашому об’єкті в межах Києва та області. Доставка готових виробів можлива по всій Україні. Звертайтеся, будемо раді допомогти в реалізації Вашого проекту!

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96