Секційні гаражні ворота | Prodmet

від 14 999 грн.

Кожен власник гаража, або людина, яка планує його будівництво безсумнівно замислюється про те, як організувати в'їзд в гаражне приміщення. На ринку сьогодні пропонується широкий вибір рішень, серед яких є як здавна звичні розпашні варіанти, так і більш сучасні секційні ворота з автоматикою. Секційні ворота - конструкція досить складна, що включає в себе безліч елементів і рухомих частин. Вони можуть застосовуватися як в приватних господарствах, так і на великих промислових об'єктах. У їх конструкції можуть бути передбачені двері двері і вікна. У складі конструкції обов'язково присутні такі базові елементи як:
  • Рама з направляючими, яка кріпиться до стелі і пройому.
  • Полотно з сендвіч-панелей, між кожною з яких присутній спеціальний ущільнювач.
  • Підйомний механізм, який забезпечує відкривання і закривання воріт. Переважна більшість сучасних воріт секційного типу оснащуються автоматикою, однак на випадок відключення електроенергії передбачений ланцюговий механізм для їх відкривання в ручному режимі.

Переваги секційних воріт

  1. Зручне відкривання і закривання. Управління воротами подібного типу здійснюється в автоматичному режимі за допомогою пульта дистанційного керування, який може бути як переносним (у вигляді брелока), так і стаціонарним (у вигляді настінного блоку управління). Більше не потрібно відчиняти створки руками.
  2. Компактність і зручність заїзду та виїзду. На відміну від тих же розпашних воріт, секційні вироби не займають багато місця і не перешкоджають в'їзду і виїзду, так як їх розкриття відбувається не в сторони, а в вгору.
  3. Естетичний і сучасний зовнішній вигляд. Гаражні ворота секційного типу виглядають стильно і сучасно. Вони впишуться в архітектурний ансамбль практично будь-якої будівлі - від пожежної частини, до приватного будинку в стилі «хай-тек».
  4. Доступна вартість. Так, секційні ворота не можна назвати дешевими, але це довгострокова інвестиція, яка прослужить Вам мінімум 20 років.
  5. Гарна тепло і звукоізоляція. Завдяки наявності ущільнювача між панелями, ворота не будуть пропускати холод і шум в приміщення.
Якщо Ви хочете замовити якісні ворота для гаража в Києві і області, будемо раді запропонувати безліч варіантів під ключ з монтажем. В наявності величезна гама кольорів і вибір матеріалів. Якщо у Вас виникли питання, або ж Ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію наших фахівців, просто зателефонуйте (044) 499 69 96 і ми з радістю Вам допоможемо!

Наші роботы

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96