Виготовлення навісів з металу в Києві | Prodmet

Металевий навісНавіси – ефективний засіб захисту від різних чинників навколишнього середовища. Найчастіше такі вироби купуються саме для вхідної групи. Також великою популярністю користуються окремостоячі і автомобільні навіси. Цей виріб з металу та інших матеріалів покликаний виконувати не тільки захисну, але також і естетичну функцію. Візуально його завдання полягає в доповненні архітектурної конструкції.

Технічно навіс являє собою каркасну конструкції, в основі якої лежить каркас з металевого профілю, обшитий листами з полікарбонату, або нержавіючої сталі, профнастилом або металочерепицею.

Призначення металевих навісів і сфера їх застосування

Сфера використання даних виробів досить широка – це і входи приватних житлових будинків, і під’їзди багатоповерхівок. Також навіси широко застосовуються для офісних і адміністративних будівель, різного роду громадських місць.

Стандартно навіс виконує наступні функції:

  • захист від опадів і прямих сонячних променів;
  • захист від падіння льоду в районі вхідної групи в зимовий період року;
  • прикрашає і доповнює загальний архітектурний ансамбль будівлі.

Все більшою популярністю останнім часом користуються навіси для автомобілів, які можуть бути встановлені як на великих парковках, так і на території приватного домоволодіння в якості простої і недорогої альтернативи гаражу. Подібні рішення захистять авто від впливу атмосферних явищ і дозволять зберегти кузов в хорошому стані, запобігаючи появі корозії. Світлопрозорий навіс для автомобіля з металу і полікарбонату – вигідна інвестиція для кожного автовласника, яка з лишком окупиться в майбутньому.

Широко застосовуються полікарбонатні навіси на металевому каркасі і для тепличних господарств.

Якщо говорити про дизайн, то навіси з полікарбонату як найбільш доступні в плані вартості і, тому що користується високою популярністю, можуть бути виконані в найрізноманітніших колірних рішеннях.

Наша компанія готова виконати навіс будь-якого рівня складності за індивідуальним проектом. У конструкції ми застосовуємо тільки якісний метал і інші супутні матеріали. Для жителів м. Києва та області можливий також і монтаж на об’єкті «під ключ».

Ціна навісу розраховується завжди в індивідуальному порядку після огляду місця планованої установки і залежить від складності конструкції і типу застосовуваних матеріалів.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96