Замовити металеві ступені в Києві | Prodmet

Металеві ступеніСтупені з металу – невід’ємний атрибут багатьох сучасних сходів. Сходи сьогодні – це саме той елемент інтер’єру, який обов’язково притягує до себе погляд всіх відвідувачів об’єкта. Особливо, якщо це стильні металеві сходи. Ступені можуть мати різну геометричну форму: вони можуть бути прямокутними, квадратними і навіть трикутними. Настільки велика популярність саме металевих ступенів для сходів заслужена завдяки їх надійності, комфортності та стильному зовнішньому вигляду.

Сьогодні все більша кількість людей віддає свою перевагу саме металевим варіантам, тому що вони не набагато дорожче дерев’яних, але зате набагато довговічніші, надійніші і стійкіші до великих навантажень. Сфера застосування таких виробів досить широка. Сьогодні металеві ступені замовляють як в приватні домоволодіння, так і в офісні центри, на виробничі підприємства, агрокомплекси і об’єкти стратегічної інфраструктури.

Їх перевагами є:

  • міцність;
  • зносостійкість;
  • низька схильність до деформації навіть при досить істотних навантаженнях;
  • доступна вартість і швидкі терміни виготовлення;
  • зручність догляду і простота прибирання.

Завдяки модульності і масштабованості будь-яких металевих сходів, багато хто шукає де б купити металеві ступені для сходів, які виготовляються своїми силами.

Рифлені щаблі для сходів – безпечний всесезонний варіант

Багато покупців, що підбирають для себе підходящий варіант ступенів, шукають варіанти з рифленою текстурою т.зв. «ялинки». Такі ступені є протислизькими і підійдуть як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Крім того, рифлена текстура на ступенях робить їх ще більш стійкими до механічного зносу, тому саме такий варіант ступенів найкраще підійде для місць з великим потоком людей.

Компанія Prodmet професійно займається виробництвом виробів з металу і виготовлення ступенів – один з основних напрямків нашої діяльності. На потужностях власного виробництва, яке розташоване в м. Києві, ми здатні виготовити сходи з металу на замовлення за Вашим індивідуальним проектом. Готова продукція доставляється нашим транспортом в межах Києва та області. Також можливий варіант доставки і по Україні. Звертайтеся за тел. (044) 499 69 96 та наші менеджери з радістю допоможуть підібрати Вам найоптимальніший варіант.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96