Металеве обрамлення ліфтів. Обшивка ліфта металом | Prodmet

Металеве обрамлення ліфтаСучасний ліфт – це те, з чим ми стикаємося в повсякденному житті практично кожен день. Ми використовуємо ліфти в наших будинках, офісах, різних муніципальних установах. І практично в кожному з ліфтів присутній такий важливий елемент, як металеве обрамлення, яке встановлюється як всередині, так і зовні.

Подібне обрамлення робиться з листового металу. Як правило, це нержавіюча сталь. Але можлива присутність і різних декоративних елементів. Роль даного елемента – не тільки візуальна. У великому ліфті може одночасно переміщатися безліч людей, які, дотримуючись соціальної дистанцію, як правило, намагаються розміститися біля його стін і входу і, звичайно ж, торкаються до них. Як наслідок, обрамлення з дерева або пластика досить швидко затреться і втратить свою зовнішню привабливість. Тому, все більше число наших клієнтів розглядає металеве обрамлення для ліфта. Воно буде мати такі переваги, як:

  • Високий ступінь зносостійкості. Обшивка ліфта з нержавійки витримає великий трафік людей. Вона не затреться одягом, сумками і взуттям.
  • Стійкість до подряпин і механічних пошкоджень. Листовий метал – досить міцний матеріал, який важко подряпати або пошкодити, не докладаючи для цього інструмент і зусилля. Ліфтове обрамлення з нержавіючої сталі не пошкодиться фурнітурою одягу і взуття. Так як в ліфтах часто перевозяться довгомірні предмети і будівельні матеріали, застосування сталі на стінках і обрамляючих елементах також вбереже їх від механічних пошкоджень.
  • Легкість і простота прибирання. Доглядати за гладким покриттям ліфта нескладно – його можна мити навіть із застосуванням побутової хімії та дезінфікуючих засобів.
  • Довговічність. Металева обшивка ліфта може запросто служити протягом усього терміну його експлуатації і не буде потребувати заміни в принципі.
  • Естетичність зовнішнього вигляду. Ліфтова кабіна, облицювання якої виконане з металу виглядає досить сучасно, що обов’язково буде оцінено Вашими клієнтами і гостями.

Компанія Prodmet пропонує послуги з виготовлення та встановлення зовнішнього обрамлення ліфтових порталів на поверхах, а також облицювання кабіни ліфта металом зсередини. Можлива порошкове фарбування в будь-який колір палітри RAL. Звертайтеся за тел. (044) 499 69 96 і ми обов’язково допоможемо Вам підібрати відповідне рішення.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96