Виготовлення огорож з металу в Києві | Prodmet

Огорожі з металуОгородження з металу – невід’ємний атрибут сходів і багатьох інших конструкцій. Будівельні норми і правила говорять: в разі, якщо сходи мають 2 або більше прольотів, то на них обов’язково має бути встановлена ​​огорожа, висота якоъ не повинна бути менше, ніж 90 сантиметрів. У разі ж, якщо ширина сходового маршу більше 1200 см – перила обов’язково повинні бути встановлені по обидва боки. Якщо ж передбачається використання драбини малими дітьми, тоді не обійтися без встановлення балюстради. Дані огорожі для сходів являють собою стійки вертикального типу, звані балясинами. Їх крок не повинен перевищувати 15 см.

Переваги металевих огорож

Сходові огородження з металу вносять як практичний, так і естетичний аспект в конструкцію сходів. Вони здатні кардинальним чином змінити і перетворити зовнішній вигляд прольоту. До будь-якої сходової огорожі висуваються такі вимоги, як міцність і відповідність його зовнішнього вигляду загальному «ансамблю» сходів. Огородження з металу завжди привертають до себе підвищену увагу, тому варто подбати, щоб їх вигляд підходив до зовнішнього вигляду сходів, куди вони будуть встановлюватися. Але при цьому не варто забувати про головну роль огорож – забезпечення безпеки. Даний пункт повинен бути основоположним при проектуванні конструкції.

Компанія Prodmet виробляє металеві огорожі для сходів і не тільки. Ми можемо виготовити для Вас проект огорожі як за абсолютно індивідуальним дизайном, так і запропонувати типовий готовий варіант. В силу того, що огородження з металу використовуються не тільки для сходів, але також користуються досить широкою популярністю для, наприклад, балконів, ми можемо виготовити огорожі шляхом лиття, зварювання, або методом художньої ковки. Також цілком можливим є поєднання всіх перерахованих вище способів з метою додання виробу індивідуальності й неповторності стилю.

Володіючи відповідною виробничо-технічною базою, ми в силах реалізувати найсміливіші побажання наших замовників. Тому, якщо Вам потрібно придбати якісну, красиву і, головне, доступну металеву огорожу в Києві – звертайтеся, ми з радістю Вам допоможемо. Ми готові відповісти на всі питання по телефону (044) 499 69 96. Доставка виробів можлива в межах всієї України.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96