Замовити металеві меблі в Києві | Prodmet

Меблі з металуМи займається виробництвом металоконструкцій, і одним з провідних напрямків нашої діяльності є виробництво меблів з металу. У нашому асортименті є металеві стелажі, шафки, верстати, і багато інших виробів як для промислового, так і для господарського застосування.

Металеві меблі широко використовується в багатьох сферах народного господарства – це виробництво продуктів харчування, медицина і фармацевтика, виробничі підприємства. Також широко застосовується меблі з листового металу в офісах – у вигляді бухгалтерських шаф, сейфів для зберігання папок і документів. Ми можемо спостерігати їх в спортивних залах і школах у вигляді шафок для зберігання особистих речей.

Переваги металевих меблів

Меблі з металу завоювали настільки широке поширення і популярність завдяки цілому ряду своїх переваг, серед яких відзначимо наступні:

  • Надійність. Залізні меблі здатні служити довгі роки. На відміну від дерев’яних, вона не боїться різких перепадів вологості і зміни температурного режиму. Також не страшно їм і пряме попадання вологи і навіть вплив високих температур.
  • Зносостійкість. Метал – один з найбільш міцних матеріалів, що застосовуються людиною в побуті. Такі меблі витримують досить значні навантаження, удари, безпосередній вплив колючими і ріжучими предметами.
  • Безпека. Меблі з металу безпечні за умови свого грамотного виконання. На якісному виробі відсутні гострі, необроблені краї і грані, а поранитися об них при правильному використанні практично неможливо.
  • Екологічність. Якісний метал не виділяє токсичних речовин і є нейтральним навіть по відношенню до багатьох хімічних розчинів і реагентів. Такі меблі неможливо зіпсувати проливши на них фарбу, розчинник або навіть деякі кислоти.
  • Простота догляду і збирання. Металеві меблі досить легко можна очистити від абсолютно будь-якого забруднення. Крім того, для цього можна застосувати досить широкий спектр побутової хімії.

Якщо Ви плануєте замовити меблі з металу в Києві або будь-якому іншому місті України – Ви потрапили за адресою. Компанія Prodmet, як провідний виробник виробів з металу, пропонує найкраще співвідношення ціни і якості на українському ринку. Всі меблі виготовляються силами власного виробництва, що гарантує їх конкурентоспроможну вартість.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96