Швидкомонтовані будівлі з металу (ангари і склади) в Києві | Prodmet

Металевий ангарШвидкомонтовані будівлі – тренд сучасності. Модульні ангари, склади, павільйони і навіть офіси – вся ця продукція виготовляється з металу, тому що це швидко, доступно і ефективно.

Будь-яка каркасна споруда складається з модулів. Завдяки модульній системі можна робити монтаж споруди на звичайному фундаменті, що дозволяє скоротити термін здачі таких об’єктів «під ключ» аж до одного-двох місяців. В цілому, швидкість виконання робіт по зведенню модульних конструкцій з металу залежить від конструктивних особливостей майбутнього об’єкта.

Види каркасних ангарів і складів з металу

  1. Шатрові. Для швидкомонтованих будівель такого типу характерна наявність двосхилого даху, а також похилих стін. Завдяки такому рішенню стає можливим використання всієї корисної площі на підлозі. Також значною мірою знижується навантаження на дах такого будинку під час налипання на нього снігу в зимовий період року.
  2. Каркасні ангари арочного типу. Дані споруди мають форму півкола з дугоподібними опорами. Вони дозволяють максимально ефективно використовувати підлогову і пристінну площу споруди. Їх важливою перевагою є також висока міцність конструкції, завдяки якій не страшні сильні вітри і рясні снігопади.
  3. Вертикальні (прямостінні). Як можна здогадатися з назви, стіни в подібних будівлях розташовуються прямо. Це дозволяє з максимальною ефективністю використовувати кожен метр площі.
  4. Полігонального типу. Відрізняються співвідношення висоти до ширини 1:3. За своєю геометричною формою нагадують еліпс.
  5. Купольні. Конструкції такого типу часто застосовуються для різних виставкових центрів. Це найбільш складний з точки зору проектування і зведення вид швидкомонтованих будівель з металу, тому їх вартість досить висока.

Переваги будівель з металу:

  • Мобільність. Така споруда швидко монтується і так само швидко демонтується для переміщення на інше місце.
  • Оптимальна вартість. Швидкомонтовані конструкції набагато дешевше своїх «капітальних» аналогів.
  • Енергоефективність. Будівлі добре зберігають тепло і тримають прохолоду в літній період.
  • Довговічність. Будівлі здатні експлуатуватися 25 років і більше.
  • Простота і легкість перепланування в силу відсутності несучих перекриттів всередині.

Компанія Prodmet пропонує замовити швидкомонтовану будівлю з металу як за Вашим проектом, так і по готовому типовому рішенню. Звертайтеся – завжди раді допомогти!

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96