Виготовлення огорож з профнастилу в Києві | Prodmet

Огорожа з профнастилуПрофнастил – облицювальний будівельний матеріал, який застосовується для зведення дахів, огорож, перекриттів тощо. Виготовляється даний матеріал з металу методом холодного прокату. Процес додання профнастилу форми називається профілюванням і здійснюється на профілезгибаючих верстатах.

Огородження з такого матеріалу, як профнастил є найбільш популярними серед наших замовників в силу своєї відносно невисокої вартості і якісних характеристик матеріалу. Дані конструкції представляють собою металеві листи хвилеподібної форми. Така форма потрібна для забезпечення жорсткості конструкції. Як правило, застосовується оцинкований профнастил пофарбований методом порошкового фарбування. Основна відмінність між різними профнастилом – висота його ребер, яка в обов’язковому порядку вказується на маркуванні листів.

Переваги огорож з профнастилу

Огородження з профнастилу досить практичні і довговічні. Вони не вимагають фарбування, або якогось іншого спеціального догляду. Огорожа з профнастилу стане відмінним захистом від вітру, пилу і вторгнення сторонніх осіб на Вашу територію. Також, завдяки своїй чималій висоті, вони приховають те, що відбувається у Вашому будинку і на прилеглій до нього території від сторонніх очей.

Важливою особливістю профнастилу як матеріалу є його стійкість до корозії. Якісно нанесене порошкове лакофарбове покриття не вигоряє на яскравому сонці і не тьмяніє з плином часу. Завдяки високій жорсткості, огорожа буде стійкою до деформацій.

Огородження, як і будь-які інші конструкції з профнастилу виглядають досить сучасно і цілком стильно. Вони виготовляються досить швидко, а установка не займе багато часу.

Виготовлення огорож з профнастилу – одне з ключових напрямків діяльності нашої компанії. Ми працюємо з металом і багатьма іншими матеріалами, маючи власну виробничо-технічну базу і висококласних фахівців. З цієї причини ми можемо запропонувати Вам якісну продукцію безпосередньо від виробника.

Доставка огорож з профнастилу можлива по всій Україні, а для замовників з Києва і області доступна також і послуга монтажу «під ключ» прямо на Вашому об’єкті. Якщо у Вас залишилися будь-які питання, завжди будемо раді відповісти на них по телефону (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96