Виготовлення навісів з полікарбонату в Києві | Prodmet

Навіс з полікарбонатуВиготовлення навісів з полікарбонату в КиєвіУ будівництві або реконструкції будівлі важлива кожна дрібниця – це ні для кого не секрет. І щоб зробити об’єкт максимально ефективним з функціональної точки зору, важливо замислитися про такі його елементах як навіси.

Компанія Prodmet пропонує Вам замовити навіс з полікарбонату, як найбільш доступний і, в той же час, досить якісний варіант накриття, який може бути застосований для самих різних цілей. Як і всі інші види навісів, навіс з полікарбонату може служити для таких завдань, як:

  • організація накриття вхідної групи будівлі;
  • облаштування критих місць для паркування авто та іншої техніки;
  • накриття терас, мансард, веранд;
  • накриття теплиць.

Переваги навісів з полікарбонату перед аналогами з інших матеріалів

Полікарбонат – один з різновидів пластика, відмінність якого в особливій міцності і можливості пропускати сонячне світло. Незаперечною перевагою застосування даного матеріалу в якості елемента навісу є його відносно низька вартість. Замовлений навіс з полікарбонату буде виконаний швидко, а його монтаж не займе багато часу. В якості каркасу виступає конструкція з металевих рамок. Такі навіси відрізняються достатньої конструктивною міцністю і можуть похвалитися якісними експлуатаційними параметрами.

Полікарбонат може бути як матовим, так і повністю прозорим. Також є можливість його фарбування в абсолютно будь-який колір. Крім того, виробу при литті можна надати будь-яку форму. Матеріал сам по собі є досить легким і не створює значного тиску на стіни і перекриття. Перераховані властивості цього матеріалу відкривають можливості для втілення навіть самих неординарних дизайнерських рішень. Цей матеріал виправдано заслужив довіру і визнання у багатьох країнах світу.

Бажаєте замовити навіс з полікарбонату в Києві? Тоді наші фахівці до Ваших послуг! Ми готові виконати вироби абсолютно будь-якої складності в максимально короткі терміни. Для уточнення деталей і вартості просто зателефонуйте (044) 499 69 96 та отримаєте кваліфіковану консультацію фахівця. Також є можливість замовити замір по Києву та передмістю. Монтаж конструкції в межах Києва та області можливий силами наших фахівців.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96