Металеві каркаси будівель в Києві | Prodmet

Металевий каркас будівліМеталевий каркас – основа надійності будь-якого майбутнього будинку. Каркас з металу здатний витримувати дуже значні навантаження під час експлуатації. За багатьма технічними і експлуатаційними показниками каркаси з металу перевершують навіть залізобетонні конструкції. Завдяки своїм якісним характеристикам і технічним перевагам, металеві каркаси набирають все більшої популярності не тільки в промисловому і комерційному, а й в житловому будівництві.

Сталь є основним матеріалом, який застосовується для виготовлення металевих каркасів споруд. Вона має досить однорідну структуру і повністю відповідає розрахунковим параметрам.

З метою економічної ефективності при виготовленні металлокаркасов будівель застосовується низьколегована сталь і прокатні профілі.

Металеві каркаси, які лежать в основі будівель відрізняють такі якісні характеристики:

  • Легкість. Завдяки своїй відносно невеликій вазі металеві конструкції не створюють значного навантаження на фундамент будівлі.
  • Міцність. Металевий каркас є в достатній мірі міцним, щоб витримувати навіть досить сильні механічні навантаження. Завдяки гнучкості і еластичності сталі, каркас з металу може витримувати розрахункову сейсмічну активність і смерчі без деструктивних наслідків для конструкції.
  • Простота складання на об’єкті і легкість транспортування. Монтаж металевого каркаса будівлі не займе багато часу, так як всі елементи є вже повністю готовими і потрібною є тільки лише коректна збірка всіх складових елементів за кресленнями. Транспортування металевих складових на об’єкт також не викличе відчутних труднощів в силу того, що конструкції легкі.
  • Термін служби. Будівля, в основі якої лежить каркас з металу здатна прослужити не менше 100 років. Все, про що потрібно подбати для того, щоб це стало реальністю – належний захист від корозії.

Компанія Prodmet спеціалізується на виготовленні металоконструкцій будь-якої складності, в тому числі, і металевих каркасів будівель. Для того, щоб попередньо обговорити Ваш проект, просто зателефонуйте нам по телефону (044) 499 69 96. Ми завжди відкриті для співпраці з будівельними компаніями та підрядними організаціями і готові запропонувати якісну продукцію за прийнятними цінами.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96