Зварювання міді в Києві | Prodmet

Зварювання мідіМідь – це метал, який володіє цілим спектром воістину унікальних властивостей. серед яких: висока тепло- і електропровідність, еластичність, стійкість до корозії. Крім того, не можна не відзначити і хороших естетичних якостей даного металу, завдяки яким він може застосовуватися в якості зовнішнього елемента безлічі виробів. В силу широкої поширеності даного металу в різних сферах народного господарства, досить часто виникає необхідність в проведенні зварювальних робіт.

Сварка міді – операція, яка знайшла широке поширення в багатьох сферах. Вона застосовується там, де потрібна висока стійкість до корозії. Важливо відзначити, що мідь не вимагає якої-небудь спеціальної технології зварювання і спеціальних зварювальних апаратів. В цілому все відбувається «за класикою», крім застосування контактних методів зварювання.

Технології та методи зварювання міді

Перед початком процесу зварювання, необхідно провести ретельну підготовку виробу: якісно очистити шви від бруду і пилу, окислення. Іноді не зайвим буде провести нагрів міді безпосередньо перед її зварюванням.

У разі, якщо застосовується технологія імпульсно-дугового зварювання, за допомогою аргону, є можливість виконати практично будь-який шов і зварювати метал будь-якої товщини – навіть дуже тонкий.

Як і для інших видів зварювання, для довговічного і якісного зварювання міді застосовуються зварювальні апарати інверторного типу, газові, аргонові і напівавтомати. Ручну, тобто напівавтоматичне, як і повністю автоматичне зварювання міді можна виконати як плавкими, так і не плавкими електродами. У разі, якщо необхідно забезпечити з’єднання міді з іншим металом, наприклад, сталлю, застосовується автоматична технологія дугового типу з застосуванням флюсів.

Для зварювання між собою виробів товщиною більше 30 мм використовують електрошлаковий метод. Використовуючи при зварюванні купруму інверторний апарат, з’являється можливість застосувати електрод вугільного типу.

Компанія Prodmet готова здійснити якісне і надійне зварювання мідних деталей як між собою, так і з іншими металами. У нашому штаті є зварювальники 4-5 розряду, які можуть виконувати роботи підвищеної складності. Для узгодження деталей Вашого телефонуйте за тел. (044) 499 69 96 – ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96