Металеві пороги для авто в Києві | Prodmet

Металеві пороги для автоАвтомобільні пороги, а точніше, накладки на пороги авто – не тільки елементи тюнінгу, а й практично незамінні атрибути, які охороняють пороги від агресивного впливу навколишнього середовища. Адже без застосування спеціального захисту у вигляді накладок, пороги автомобіля піддаються досить швидкому зносу і втрачають свій первинний зовнішній вигляд. Особливо актуально це твердження для порогів з боку водія авто. Іноді «страждають» і пасажирські пороги. Часто великої шкоди їм приносять жіночі каблуки, залишаючи досить глибокі подряпини на лакофарбовому покритті. Іноді виникають ситуації, коли навіть у відносно нових автомобілів на порогах з’являються подряпини і відколи, що псує зовнішній вигляд і презентабельність машини. І найкращим рішенням у даному випадку буде купити нержавіючі пороги для авто.

Накладки – найкраще рішення для захисту порогів автомобіля

Накладка представляє собою спеціальний аксесуар, який монтується на край рідного порога авто і покликаний захищати його він механічного впливу і пошкоджень. Багатьох автовласників хвилює питання: коли варто встановити таку накладку. І однозначною відповіддю на нього буде – відразу після покупки автомобіля. Так Ви зможете зберегти максимально можливу оригінальну цілісність машини, що підвищить її оцінну вартість під час подальшого продажу. Навіть на б/в автомобіль, незважаючи на стан його порогів, ми б настійно рекомендували встановити накладки з нержавіючої сталі. Якщо навіть це і не вбереже вже і без того «убиті» оригінальні пороги, то хоч поправить їх зовнішній вигляд.

Переваги металевих накладок в порівнянні з пластиковими – їх міцність і більш якісний, дорогий зовнішній вигляд. Хоча і потрібно визнати, що вартість металевого виробу буде значно вищою, але вона безсумнівно виправдається більш тривалим терміном служби виробів і презентабельністю їх зовнішнього вигляду, яка буде радувати око автолюбителя (а, цілком можливо, що і не одного) протягом довгих років.

Такі вироби як пороги для авто, як і накладки для них виготовляються, як правило під певну модель автомобіля. І дуже часто навіть в індивідуальному порядку, що надає подібним виробам ексклюзивності і певного дизайнерського шарму. Найчастіше, такі аксесуари необхідні саме власникам позашляховиків і кросоверів.

Якщо Ви бажаєте замовити металеві пороги на свій автомобіль, просто зателефонуйте нам по телефону (044) 499 69 96, щоб узгодити всі подробиці з менеджером. Доставка виробів можлива по всій Україні.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96