Купити металеві стелажі в Києві | Prodmet

Металеві стелажіМеталевий стелаж в звичному своєму розумінні являє собою поличну систему зберігання, яка застосовується в умовах складських приміщень, магазинів, офісів, архівів, камер зберігання та ін. Дані вироби є досить міцними і можуть витримувати на своїх полицях значну вагу вантажу.

Застосування стелажів досить важливо в багатьох сферах, так як нехтування правилами зберігання вантажу часто призводить до його механічного пошкодження і, як наслідок, до матеріальних втрат. Особливо актуальним є дане твердження для складів, де зберігаються продукти харчування, так як вони можуть бути досить легко пошкоджені.

Поличні стелажі, як і інші модульні конструкції, призначені для установки і використання всередині приміщень і складських кімнат. В їх основі лежить металевий профіль, що виступає в ролі каркасу, на який кріпляться самі полиці. Нерідко експлуатуються такі вироби і в домашніх умовах. Так, наприклад, в умовах гаража, на стелажах зручно зберігати інструменти та різні пристосування для обслуговування автомобіля.

Архівні стелажі часто робляться посиленими для того, щоб мати можливість витримувати досить великі навантаження, адже паперові документи у великій кількості досить важкі і навантаження на одну полицю може досягати 150 кг.

Купити готовий металевий стелаж, або виготовити на замовлення?

Дане питання хвилює безліч наших клієнтів і відповідь на нього є простішою, ніж може здатися на перший погляд. Так, якщо Ви вибираєте одиничний стелаж для домашнього або офісного використання, то оптимальним варіантом стане покупка готового типового стелажу, який підійде за своїми габаритами в приміщення, де планується його установка.

У разі ж, якщо стелаж потрібен не один і Ви плануєте здійснити закупівлю такої продукції для комерційного застосування, архівів, камер зберігання і інших виробничих завдань, тоді однозначно кращим рішенням стане виготовити стелажі на замовлення за індивідуальним проектом, який буде враховувати всі розміри приміщення і дозволить використовувати весь доступний простір максимально раціонально, розмістивши в ньому максимально можливу кількість місць для зберігання.

Якщо Ви шукайте якісний стелаж з нержавіючої сталі – Ви потрапили за адресою. Фахівці компанії Prodmet спроектують, виготовлять, доставлять і зберуть його на Вашому об’єкті. Звертайтеся за тел. (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96