Виготовлення козирків з полікарбонату в Києві | Prodmet

Козирок з полікарбонатуКозирок – невід’ємна конструктивна частина вхідної групи. Він може бути виконаний як з металу, так і з полікарбонату. Саме козирки з полікарбонату користуються великою популярністю і мають досить високий попит серед населення з огляду на безліч причин, серед яких:

  • оптимальне співвідношення ціни і якості;
  • елегантний зовнішній вигляд, який з легкістю впишеться в екстер’єр фасаду будь-якої будівлі;
  • можливість пропускати світло;
  • легка вага готової конструкції, завдяки якій такі козирки можуть бути встановлені на стіни і перекриття з будь-яких матеріалів;
  • висока міцність полікарбонатного накриття, яке здатне витримати навіть падіння важких предметів на кшталт льоду в зимовий період року.

Залежно від місця планованої установки, козирок з полікарбонату може мати різну форму: бути у вигляді класичного двосхилого лопатевого даху, або бути виконаним у вигляді арки. Якою б не була форма козирка, завжди є можливість прикрасити його різними елементами декору, наприклад, художньою ковкою.

Будь-який полікарбонатний козирок складається з таких елементів як каркас і покриття. Каркас, як і у випадку з металевими козирками, виготовляється з досить міцного металу, здатного витримувати значні навантаження, що надає всій конструкції особливої ​​міцності і робить її безпечною.

Переваги козирків з полікарбонату

Завдяки високій міцності готової конструкції, вони здатні витримувати будь-які атмосферні опади, сильні пориви вітру, захищати від ультрафіолету в жаркий період року, пропускаючи при цьому достатню кількість сонячного світла. Ми вже згадували про міцність, яка властива даними конструкціям – це також є досить вагомим аргументом при виборі типу козирка.

Самі ж листи полікарбонату, які і є накриттям козирка можуть бути як прозорими, так і матованими. Високоміцний пластик може бути пофарбований в будь-який колір безпосередньо в процесі лиття.

Ціна козирків з полікарбонату приємно здивує. Вона буде значно меншою, ніж для аналогічних конструкцій, виконаних з нержавіючої сталі або методом кування.

Якщо Ви бажаєте замовити козирок з полікарбонату в Києві, раді запропонувати Вам свої послуги. Компанія Prodmet спеціалізується на виготовленні будь-яких виробів з металу на замовлення. Ми виконуємо замовлення по всій Україні, а для клієнтів з м. Києва та області готові провести монтаж на об’єкті «під ключ». Телефонуйте (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96