Виготовлення дверей з металу в Києві | Prodmet

Металеві дверіМеталеві двері сьогодні стали необхідністю як в приватних домоволодіннях, так і в комерційних або державних структурах. За якістю їх виконання стоїть не тільки краса, а й безпека. Саме з цієї причини настільки важливо підійти до вибору даного вироба з максимальною відповідальністю. Завдяки широкій різноманітності зовнішніх видів готових виробів, у покупця завжди є можливість підібрати залізні двері практично під будь-який інтер’єр і екстер’єр.

Переваги металевих вхідних дверей

Головною і безсумнівною відмінністю вхідних дверей з металу від дверей інших видів є їх підвищена міцність. Навіть найпростіші і недорогі залізні двері будуть значно міцнішими і більш взламостійкими будь-якої дерев’яної. Тому, якщо Вам потрібні дійсно надійні вхідні двері, варто розглядати варіанти з товщиною металу від 1.5 мм і вище.

Теплоеффектівность. Як правило, металеві вхідні двері досить якісно утримують тепло. Тому, якщо двері вибирається для житлових приміщень, особливо важливим стає наявність в них хорошого утеплювача.

Важливою функцією кожних вхідних дверей є і шумопоглинання. Чим більшою є товщина металу полотна, тим більш якісною буде шумопоглинаюча функція дверей.

Підвищена стійкість до факторів навколишнього середовища. Металеві двері надійно захистить Ваш будинок від вітру і інших атмосферних опадів. У разі, якщо монтаж планується на вході в приватний будинок, хорошим рішенням буде установка накладки з нержавіючої сталі на поріг. Це виступить в якості додаткової міри захисту від корозії.

Стильний і сучасний зовнішній вигляд. Будь-які сталеві двері можна обшити накладками з МДФ, що додасть привабливості їх зовнішньому вигляду і посприяє утеплюючим властивостям.

Каркас, або ж дверна коробка робиться зі сталевих куточків і труб, які зварені між собою. Для зменшення ваги конструкції застосовується профіль, який виготовляється шляхом згинання листа металу в декілька шарів. Як утеплювач використовується мінеральна вата, спінений полістирол або пінополіуретан.

Компанія Prodmet пропонує замовити металеві двері в Києві, з можливістю установки безпосередньо на Вашому об’єкті. Доставка транспортними компаніями можлива в межах всієї України. Телефонуйте (044) 499 69 96 – з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96