Виготовлення навісів для авто в Києві | Prodmet

Навіс для автоКожен автовласник бажає захистити своє авто від згубного впливу негоди і різних атмосферних явищ. Звичайно ж. важко придумати щось краще, ніж гараж. Але далеко не у кожного автовласника є в розпорядженні подібна конструкція. І в таких випадках на допомогу приходять металеві навіси для автомобілів. Завдяки застосуванню таких досить економічних, і, в той же час, досить функціональних рішень, Ваш транспорт буде надійно захищений від багатьох факторів навколишнього середовища, таких як пряме попадання сонячних променів, дощу або снігу, листя що обпадає.

Конструкція автонавісу досить проста: на металевий каркас, який виступає в ролі основи встановлюється монолітний або стільниковий полікарбонат. Переваги подібних конструкцій полягає в їх гнучкості: навіс для машини може бути прибудований до будинку або ж бути повністю автономним.

Переваги навісів для автомобіля з полікарбонату

  1. Доступна вартість. Полікарбонатні навіси вартують аж ніяк недорого, завдяки чому дозволити їх придбання може практично кожен бажаючий.
  2. Еластичність. Завдяки підвищеній гнучкості полікарбонату як матеріалу, є можливість виготовляти навіси абсолютно будь-якої конфігурації.
  3. Міцність – невід’ємна характеристика полікарбонату як матеріалу. Не варто переживати. що навіс буде розбитий впалою з даху бурулькою або елементом фасаду будівлі біля якої встановлений навіс, що раптово відколовся.
  4. Тривалий термін експлуатації. Полікарбонатний навіс для авто не розсохнеться під яскравим літнім сонцем, не вицвіте і не втратить своєї міцності.
  5. Естетичність зовнішнього вигляду. Навіси для авто з металу і полікарбонату виглядають дуже стильно і сучасно і підійдуть під будь-який навколишній екстер’єр.
  6. Простота монтажу і швидкі терміни виготовлення. Вам не доведеться чекати замовлений навіс місяцями. Середній термін виготовлення подібних конструкцій становить 2 тижні.

І це лише частина тих переваг, якими володіють навіси для автомобілів і мотоциклів з металу і полікарбонату. Якщо Ви бажаєте замовити такий навіс, просто зателефонуйте нам по телефону (044) 499 69 96, і ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, виготовимо навіс і допоможемо виготовити виріб необхідного розміру та форми, а якщо Ви перебуваєте в Києві або області, то можлива і установка у Вас на об’єкті. Звертайтеся!

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96