Виготовлення альтанок з металу і полікарбонату в Києві | Prodmet

Альтанка з полікарбонатуАльтанки – невід’ємні атрибути кожного приватного домоволодіння. Також вони користуються широкою популярністю серед різних закладів, таких як кафе, ресторани, готельні комплекси. За своєю конструкцією альтанка є капітальною спорудою на металевому каркасі, а її дах може бути виконаний з металу, профнастилу або полікарбонату. Компанія Prodmet пропонує Вашій увазі альтанки з металу і полікарбонату виконані за найсучаснішими стандартами.

Каркас з металу, який лежить в основі будь-якої альтанки є досить міцним і здатний витримувати досить великі навантаження, а її навіс, виконаний з листового металу або полікарбонатного пластику легкий і, в той же час, досить міцний.

Різноманітність металевих альтанок

Такі конструкції, як альтанки з металу відкривають широкий простір для дизайнерської думки. Їх каркас може бути виготовлений як зі звичайного металевого профілю з арматурою, так і з металу, обробленого методом художньої ковки. Зрозуміло, всі ці нюанси відбиваються на кінцевій вартості виробу. Самим преміальним і дорогим вважається варіант з кованого каркаса, так як художня ковка – процес в достатній мірі складний і трудомісткий.

Найбільш доступними в плані вартості і одночасно досить витонченими на вигляд є альтанки з металу, дах яких обшитий листами полікарбонату. Їх можна назвати справді «народним» варіантом, так як їх ціна досить демократична, а зовнішній вигляд виходить дуже пристойним.

Всі конструкції, які виробляються у нас, ми покриваємо спеціальним антикорозійним покриттям, яке оберігатиме металеві складові виробу протягом довгих років. Ми з радістю допоможемо Вам спроектувати красиву і практичну альтанку, в якій Ви зможете проводити дозвілля з сім’єю, і яка буде радувати Ваших гостей. Також у нас є готові типові проекти, які можуть бути виготовлені в найкоротші терміни.

Наше виробництво знаходиться в Києві, але можливість доставки готової продукції є по всій Україні. Для клієнтів з м. Києва та передмістя є можливість монтажу на об’єкті силами наших фахівців.

Якщо Вам потрібна стильна, сучасна і практична альтанка з металу – звертайтеся, будемо раді допомогти. Наш телефон (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96