Виготовлення поручнів з металу в Києві | Prodmet

Поручні з металуПоручні з металу – це спеціальні конструкції, призначення яких полягає у допомозі пересування по сходах і пандусах. Також поручні з нержавійки застосовуються для сходів в басейнах, де виконують роль підстраховки при спуску і підйомі.

У конструктивному плані дана конструкція являє собою прикріплений до стіни або іншої опори стрижень такого діаметру, який було б зручно обхопити рукою.

Поручні з нержавіючої сталі крім усього іншого відрізняються своїм ефектним зовнішнім виглядом, не вимагають особливого догляду і є досить довговічними. Але не однією лише нержавійкою єдині дані вироби. Як декоративні елементи в їх конструкціях застосовується дерево, ПВХ і інші матеріали.

Види і призначення поручнів

Існує кілька різновидів металевих поручнів. Їх відмінності полягають у використовуваних матеріалах, особливості конструкції і призначенні.

За типом кріплення поручні бувають такими, які монтуються до стіни і такими, які кріпляться на вертикальні опори.

За матеріалом виготовлення поручні можуть бути сталевими, виконаними зі сплаву кольорових металів, дерев’яними або пластиковими.

За призначенням поручні можуть виступати як в якості допоміжного елемента, що допомагає в пересуванні по сходах і пандусах, так і бути частиною огорожі, закріплюючись на його вершині. Окремо варто відзначити таку групу, як поручні для басейнів, де їх роль – забезпечення безпеки. Широко застосовуються такі металеві конструкції і в саунах, душових, де також допомагають забезпечувати безпечне пересування.

Незамінні вони і для людей з обмеженими фізичними можливостями, яким значною мірою допомагають впевнено і безпечно пересуватися на інвалідних візках по пандусах. Часто їх встановлюють також і в лікарнях уздовж коридорних стін.

Якщо Ви бажаєте купити поручні в Києві, раді запропонувати Вам свої послуги. Ми спеціалізуємося на виробництві виробів з металу і готові виготовити для Вас поручні на замовлення будь-якого рівня складності. Наші переваги полягають в тому, що ми:

  • використовуємо тільки якісний метал і кращі за технічними характеристиками сплави;
  • проектуємо конструкції і здійснюємо їх інженерний розрахунок;
  • пропонуємо вироби безпосередньо від виробника;
  • готові виконати монтаж замовленої продукції на Вашому об’єкті.

Замовити поручні для сходів і не тільки ви можете за телефоном (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96