Замовити будівельні металоконструкції в Києві | Prodmet

Будівельні металоконструкціїБудівельні металоконструкції являють собою своєрідний «скелет» будівлі і є найважливішим елементом її конструкції. Сфера їх застосування досить широка: це і багатоповерхові житлові будинки, і виставкові павільйони, і спортивні комплекси. За великим рахунком, жодна сучасна будівля не обходиться без наявності металевих елементів в своїй конструкції.

Переваги будівельних металоконструкцій

Безсумнівно, головною і основною перевагою будівельних конструкцій з металу є їх надійність. Метал – досить міцний, але, в той же час, досить пластичний і пружний матеріал. Завдяки цим своїм характеристикам він здатний витримувати значні навантаження, незалежно від агресивності умов зовнішнього середовища.

Найважливішою особливістю будь-якої будівельної металоконструкції виступає її легкість. Конструкції з металу мають відносно невелику вагу і не створюють зайвого навантаження на фундамент, завдяки чому можна істотно скоротити витрати на зведення будівлі в цілому. Також легкість металевих елементів дозволяє спростити і здешевити їх транспортування на об’єкт.

Простота і швидкість монтажу. Маючи готові металеві елементи та всі необхідні креслення, будівельникам буде нескладно зробити монтаж наявних складових конструкції в максимально стислі терміни.

Довговічність. На відміну від інших матеріалів, конструкції з металу не потребуватимуть реновації протягом усього періоду експлуатації об’єкта.

Крім того, застосування металоконструкцій надає широкі архітектурні можливості. З їх використанням може бути можливим зведення будівель самих різних форм, з абсолютно будь-плануванням всередині.

Компанія Prodmet спеціалізується на виробництві металоконструкцій будівельних наступних типів:

  • каркасів будь-яких видів (ферм, ригелів, підкранових балок, прогонів і ін.);
  • будь-яких металоконструкцій будівельного призначення за Вашими індивідуальними проектами;
  • готових інженерних споруд (елементів складів, ангарів, розвантажувальних естакад та ін.).

Якщо Ви плануєте будівництво будинку будь-якого типу, або ж є представником профільної компанії – ми завжди відкриті для довгострокового співробітництва. Звертайтеся, з радістю вислухаємо Ваші пропозиції та побажання! Наш телефон (044) 499 69 96.

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96