Гнутий профіль будь-якої конфігурації в Києві | Prodmet

Гнутий профільЖодне будівництво не обходиться без застосування такого металевого виробу, як гнутий профіль. Він виготовляється з листового металу і може мати різну конфігурацію. Відрізняється даний виріб простотою монтажу – для встановлення гнутих профілів не потрібно будь-якого спеціального оснащення, або обладнання.

Сфера застосування даних виробів з листового металу досить широка: вони можуть бути складовою несучих конструкцій, застосовуватися для облицювання та декорування будівель, а також використовуватися в якості елементів парканів та огорож. Також подібні профілі широко застосовуються у виробництві пластикових вікон, вхідних дверей, виробництві меблів, а також як елементи кріплення для монтажу натяжних стель.

Висота профілю буває різною і підбирається в залежності від завдань і сфери використання. Профілі закритого типу можуть мати як квадратний, так і прямокутний розріз. Процес виготовлення гнутого профілю простий: спочатку створюється труба з круглим перетином, яка в подальшому «обжимается» у відповідний тип зрізу. Завдяки застосуванню сучасних технологій у виробництві, весь асортимент гнутого профілю, який виробляє компанія Prodmet, відповідає всім нормативам і стандартам якості, що пред’являються до подібного роду продукції.

Холодний профіль виготовляється на профілезгинальному стані. Вимоги до якості таких виробів зазначені в ГОСТ 11474-76. Якість профілю іноді має вирішальну роль, так як дані вироби часто є основою для конструкцій різного типу.

При виробництві гнутого профілю компанія Prodmet використовує тільки якісну сталь, що витримує опір до розриву в 600 Мпа. Марка застосовуваної сталі також в обов’язковому порядку відповідає нормам ГОСТ. Ми не виробляємо профіль партіями. Все замовлення буде обов’язково виконане в рамках однієї плавки і мати однаковий розмір.

Ми пропонуємо тільки високоякісний профіль під замовлення будь-якої потрібної Вам конфігурації. Завдяки наявності великих виробничих потужностей, терміни виготовлення – наймінімальніші. При виготовленні застосовується тільки сучасне, високоточне європейське обладнання. Доставка готових виробів на Ваш об’єкт можлива як в межах м. Києва та області нашим автотранспортом, так і по всій Україні. Телефонуйте (044) 499 69 96 – відповімо на всі Ваші запитання!

Безкоштовний замір і розробка ескізу, розрахунок вартості по тел. (044) 499 69 96 та (067) 727 69 96